خـدمات ما

برترین خدمات برای فعالان قرآنی سراسرکشور

امروزه زبان هنر به یک زبان مشترک و تاثیرگذار برای انتقال پیام به مخاطبان و ابزارهای رسانه‌ای به قوی‌ترین و گسترده‌ترین ابزارهای ارتباط با مخاطبان تبدیل شده است. از این رو آموزش‌های هنری و رسانه‌ای به یکی از نیازهای ضروری برای فعالان قرآنی و فرهنگی تبدیل شده است. ما بهترین دوره‌های آموزشی هنر و رسانه را برای شما فراهم کرده‌ایم.

امروزه کار با نرم‌افزارهای عمومی کامپیوتر از جمله Word، Excel، ویندوز، اینترنت و … ضروریست. ما بهترین آموزش‌های این نرم‌افزارها را برای شما فراهم کرده‌ایم.

اگر در زمینه‌های تاسیس موسسه یا خانه قرآن، انتخاب موضوع فعالیت قرآنی، دریافت مدرک مربی‌گری، آشنایی با مجموعه‌های خوب و … نیاز به مشاوره دارید در خدمتتان هستیم. کارشناسان ما در تمامی ساعت روز آماده پاسخگویی به سوالات شما فعال قرآنی عزیز هستند.

ما شما را به دستگاه‌های دولتی مختلف جهت استخدام معرفی می‌کنیم. اولویت در معرفی با کسانیست که در طرح‌های مختلف دبیرخانه مشارکت می‌کنند.

سریع‌ترین و قو‌‎ی‌ترین سامانه ارسال پیامک با بیشترین امکانات و کمترین هزینه پیامک را برای شما فراهم کرده‌ایم. در صورتی که فعال قرآنی هستید و برای تبلیغ فعالیت‌های خود به سامانه پیامک نیاز دارید؛ کلیک کنید.

استفاده از هاست مناسب و پرسرعت تاثیر بسزایی در افزایش سرعت سایت دارد. برای سایتتان، هاست پرسرعت و به صرفه فراهم کرده‌ایم.

اگر سرمایه نقدی دارید که نمی‌دانید کجا سرمایه‌گذاری کنید ما مطمئن‌ترین و پرسودترین مجموعه‌های تولیدی را به شما معرفی می‌کنیم.

اگر به وام قرض‌الحسنه نیاز دارید در خدمت شما هستیم. شرایط را مطالعه کرده و در صورتی که واجد شرایط هستید فرم درخواست وام را پر کنید.

برترین همراهان

اطلاعیه ها