قالب وردپرس افزونه وردپرس
حامد جعفری
حامد جعفری

شناسایی و خوشه بندی ویژگی های جامعه هدف گفتمان سازی قرآنی

دبیرخانه گفتمان قرآنی با هدف ارزیابی زمینه های توسعه فعالیت های گفتمان ساز در دانشگاه ها، به طراحی و اجرای پروژه آماری «شناسایی و خوشه بندی ویژگی های جامعه هدف گفتمان سازی قرآنی» اقدام نمود. مرحله نخست این طرح انجام نظرسنجی در کل دانشگاه های دولتی شهر تهران و در بین نزدیک به 6000 نفر دانشجوی این دانشگاه ها بود. برای انجام این مرحله از طرح به حدود 60 پرسشگر برای پرسشگری و پر کردن پرسشنامه کاغذی نیاز بود. پس از انتخاب افراد مورد نظر، توضیحات فنی و علمی مورد نیاز طی دو جلسه در روز های  14 و 15 آذر در محل دفتر دبیرخانه گفتمان قرآنی به این عزیزان داده شد.

همچنین آقای دکتر سعید حسن زاده دبیر دبیرخانه گفتمان قرآنی به تشریح پیام گفتمان قرآنی برای این عزیزان پرداختند و از آن ها خواستند که با پر کردن فرم هایی که در اختیارشان قرار داده شده بود نظرشان را درباره مهجوریت قرآن و مسائل مربوط به قرآن مطرح کنند. تعداد زیادی از حاضران واکنش های جالبی نسبت به پیام گفتمان قرآنی نشان داده و این پیام را پیامی نو دانستند که برای اولین بار است که به گوش آن ها می رسد. همچنین تعدادی از این عزیزان اعلام آمادگی برای همکاری در برنامه های بعدی دبیرخانه کردند.

طرح آماری «شناسایی و خوشه بندی ویژگی های جامعه هدف گفتمان سازی قرآنی» در نیمه دوم آذرماه 95 و ابتدای دی ماه در عمده دانشگاه های دولتی شهر تهران به اجرا در آمد.

 

مطلب پیشنهادی

تبلیغ پویش من قرآنی ام در پیاده روی حرم تا حرم نیمه شعبان

پویش مردمی من قرآنی ام در پیاده روی حرم حضرت معصومه تا جمکران در روز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *